Hakkımızda

Şirketimiz Hakkında Genel Bilgiler

1972 yılı Bulgaristan’ın Kırcali Kasabasının Kabaklar köyünden göç edip, Eskişehir’de 1974 yılında Lületaşı işletmeciliğiyle bu güne gelinmiş olup ve devam etmektedir.

İmalat Büyük Otel altında devam etmekte olup, imalat yapımının yanında toptan satışta yaparak, şehrimize özgü ürünleri şehirlerarası terminalde de görmek ve bulabilmek mümkündür.

Ayrıca ilgililere hammadde hakkındaki koşullardan bilgiler sunayım. Eskişehir’in kuzey doğusundaki 4-5 köy civarlarından temin etmekteyiz. Lületaşının rezervleri tespit edilemediğinden, sağlıklı bir yapılanma oluşamamıştır. Lületaşı işletmeciliği ile uğraşan herkes kendi çapında üretmekle meşgullerdir. Hammadde temini için ocak işletmecileri istikrarlı bir şekilde taşı elde edemediğinden, birçok ocak işletmecisiyle diyolağa girmek zorunluluğu gerekmektedir.


  


Misyonumuz

Lületaşından hediyelik eşya üretiminin ve satışının alışılagelmiş gidişini değiştirmek ve müşterilerimizin karşısına farklı konseptlerle çıkmak.

Vizyonumuz

Dünya çapında Kaliteli, estetik, görsel, kullanışlı ve sağlıklı ürünler üretmek, şehrimize ait bu kültürü tüm evrene yaymak.

Değerlerimiz

Müşteri Odaklı Hizmet Anlayşı sunmak, En iyi ürün ve hizmeti sunmak, planlı, verimli, disiplinli ve tutkulu çalışmak

Sosyal Medyada Paylaş