Şartlar

Site Kullanım Şartları

* Akın Lületaşı'na ait olan www.akinluletasi.com sitesini kullanmadan önce lütfen aşağıdaki site kullanım şartlarını okuyunuz. Siteyi herhangi bir şekilde kullanan tüm ziyaretçiler bu sayfadaki şartlara uymayı kabul etmiş sayılacaktır.

* Bu sayfada yer alan kullanım şartları, değişikliklerin yine bu sayfada açıkça belirtilmesi şartıyla Akın Lületaşı tarafından herhangi bir anda tek taraflı olarak değiştirilebilir.

* Kullanıcılar www.akinluletasi.com hizmetlerini herhangi bir şekilde kullandıkları anda, bu sayfada yayınlanan şartları kayıtsız şartsız kabul etmiş sayılacaktır.

* Sitesinin içerdiği tüm bilgilerin telif hakkı Akın Lületaşı'na aittir ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve ilgili uluslararası mevzuat kapsamında hukuki koruma altındadır. www.akinluletasi.com sitesinin içeriğinin izinsiz olarak topluca indirilmesi, kaydedilmesi, çoğaltılması, işlenmesi ve yayınlanması ve bunlara teşebbüs edilmesi yasaktır. Akın Lületaşı bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit ettiği Kullanıcılar aleyhine yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

* Kullanıcılar, www.akinluletasi.com 'un herhangi bir içerik veya iletişim sistemini kullanırken üçüncü şahısların yasal haklarını hiçbir şekilde ihlal etmemekle yükümlüdür. Akın Lületaşı bu gibi ihlallerle ilgili olarak hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemektedir ve bu ihlallerden doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran Kullanıcıya aittir.

* Sitesinin mesaj yazılabilme özelliğini kullanarak siteye gönderdiğiniz ve eklediğiniz içeriğin telif haklarının size ait olduğu varsayılmaktadır. Hukuken geçerli oldukları ve üçüncü şahısların haklarını ihlal etmedikleri sürece, bu haklarınız üzerinde dilediğiniz şekilde tasarrufta bulunma hakkınız ortadan kalkmamaktadır. Ancak, bu siteyi kullanarak, Akın Lületaşı'na, söz konusu içeriği derleme, işleme, yayınlama, yayınlamama ve pazarlama hakkını, süresiz ve gayri münhasır olarak vermektesiniz.

* www.akinluletasi.com sitesinin işlemez hale gelmesini, ciddi ölçüde yavaşlamasını veya yazılım ve donanım sistemlerinin zarar görmesini amaçlayan her türlü davranış ve işlem yasaktır. Otomatik programlar kullanılarak çok sayıda sorgu veya otomatik yöntemlerle siteye çok sayıda mesaj veya bilgi gönderilmesi de bu yasağa dâhildir. Akın Lületaşı bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit ettiği Kullanıcıların siteye erişimini engelleme ve yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

* Kullanıcılar, www.akinluletasi.com  sitesinin sunduğu çeşitli hizmetleri kullanırken, genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere ve ilgili uluslararası mevzuata uymakla yükümlüdür. İsim,Firma adı,Telefon Numarası ve E-Posta adres bilginiz dahil olmak üzere sitemize gönderdiğiniz tüm bilgiler, sitemizin mesaj panolarına yazdığınız tüm yazılar, diğer Kullanıcılarımıza alıntı yaparak gönderdiğiniz tüm mesajlar, sitemize eklediğiniz veya eklenmesini önerdiğiniz tüm terimler, tanımlar, örnek cümleler ve grafikler, genel ahlaka ve söz konusu yasa ve yönetmeliklere uygun olmak zorundadır. Sitemize gönderdiğiniz bilgilerin genel ahlaka ve kanunlara aykırı olması nedeniyle Akın Lületaşı hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemektedir ve bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran Kullanıcıya ait olacaktır.

* Akın Lületaşı sitesinin Kullanıcılarına kesintisiz olarak veya belli bir şekilde hizmet vermeyi hiçbir şekilde taahhüt etmemektedir.

* İsim, Firma adı, Telefon Numarası ve E-Posta adres bilginiz sadece şahsınıza aittir. Aynı bilgileri birden fazla kişi kullanamaz. Kullanılması durumunda tespit etmek ve ihbar etmekten kullanıcının kendisi sorumludur, aksi ispat edilmediği sürece ilgili kullanıcı tarafından yapıldığı kabul edilecektir.

* Mesaj olarak gönderdiğiniz bilgiler doğru kabul edilir. Bilgilerin yanlış olmasından kaynaklanacak her türlü sorumluluk kullanıcıya aittir.

* www.akinluletasi.com, yasalara aykırı olmayan çeşitli teknolojik araçlar yardımıyla, sitenin Kullanıcıları hakkında bilgi toplama ve bu bilgileri reklam yayın sisteminde ve içerik sisteminde kullanma hakkına sahiptir.

* Sitede yayınlanan reklamların doğruluğundan ve takibinden Akın Lületaşı sorumlu değildir. Kullanıcılar, sitede yayınlanan reklamların veya tanıtım metinlerinin yalan, yanlış, taklit, haksız rekabet veya asılsız olmasından doğacak tüm zararların takibinden ve ihbarından sorumludurlar. Aksi takdirde Akın Lületaşı hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemektedir ve bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran Kullanıcıya ait olacaktır.

* Akın Lületaşı, www.akinluletasi.com  sitesinde link verdiği, banner yoluyla veya başka yollarla tanıtımını yaptığı site, ürün veya hizmetlerin içeriğinden ve kalitesinden sorumlu değildir.

* Bu sayfada yer alan kullanım şartlarıyla ilgili olarak ortaya çıkabilecek tüm ihtilaflar, münhasıran Türk hukukuna ve Eskişehir mahkemeleri ve icra dairelerinin yargı yetkisine tabidir.

* Sitede yer alan bilgiler tamamen Akın Lületaşı'na aittir, İzinsiz kopyalanması, yayınlanması hukuki işlemlere sebep olabilir.

* Akın Lületaşı Sitede bulunan ürün, bilgi, yazı, resim ve diğer metaryellere ait bilgileri, fiyatları izin vermeden veya duyuru yapmadan değiştirme hakkında sahiptir.

Teslimat Şartları ve Bilgileri

Siparişiniz havale işleminiz gerçekleştikten sonra, en geç 3 iş günü içinde KARGO 'ya teslim edilir.

Hafta sonları ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler tatilden sonraki ilk mesai günü işleme alınır.

Stokta kalmayan ve özel siparişle gelen ürünlerde teslim süresi 15 gündür.

Siparişlerinizi daha sağlıklı gönderebilmemiz için açık adres, telefon ve mail bilgilerinizi tam ve doğru belirtilmeniz gerekmektedir.

Teslimat sadece Sipariş sahibine yapılır. Sipariş veren üyemiz verdiği adreste bulunamazsa bölgesinde ki KARGO şirketinden kimliğiyle teslim alabilir.

Tipografik hatalar ve fiyat hatalarından firmamız sorumlu tutulamaz.

Ödemeler TL üzerinden yapılır.

Akın Lületaşı Sitede görülen ürün görsellerini ve fiyatlarını herhangi bir duyuru yapmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar

Kargo fiyatlandırma : 

Not : Kargo Ücreti AKIN LÜLETAŞI tarafından ödenir.

Siparişte bulunan tüm müşterilerimiz yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılır.

Banka ve Hesap Bilgilerimiz

ZİRAAT BANKASI
Hesap Adı: Erhan AKIN
IBAN NO : TR 0800 0100 0771 7359 2578 5001

Ürün İade Şartları

Akın Lületaşı'ndan aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.

Almış olduğunuz ürünü kullanmadan tahrip etmeden//bozmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir dilekçe ile iade edebilirsiniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş v.s. Şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Akın Lületaşı'na ulaştığı andan itibaren yedi (7) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir.

Akın Lületaşı, üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Yukarıdaki belirtilen şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde, kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

Ürün iadesinde bulunacak Müşterilerimiz yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Sosyal Medyada Paylaş